Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozási probléma (18,...

Borotválkozási probléma (18, fiú)? Nagyon fekete a szőrszállam és hiába szedem le csupaszra, ott marad a körvonala?

Figyelt kérdés

Szóval, heti 3x borotválkozok általában! Van bajszom, szakállam és a pajesz rész végig, állkapocsig, közte semmi! Nos, fekete hajú vagyok és fehér bőrű és hiába borotválkozok meg, a bajszomnál ilyen szürke körvonal marad a sörték végei miatt!! Valami ötlet? Mit csináljak, hogy ne látszódjon? Már 2 nap alatt olyanra nő, hogy messziről is látszik! Az arcom fiatalos és nem áll jól egyáltalán!

Ötletek? Gilette 3 és 5 pengés borotvám is van (5000ft kb) és az sem eléggé jó! Minden borotválkozásnál nagyon húzza a szőröm és fáj! Ha vadi új pengére cserélek, akkor is húzza nagyon!

Apának van elektromos borotvája, de egy rakás sz*r!

Kinek mi vállt be hasonló gondnál?


2013. febr. 4. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem naponta kellene borotválkoznod.
2013. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2-3 naponta borotválkozok és az is nagyon fáj! Ha naponta borotválkoznék, valószínű, hogy kipattogna az egész arcom!
2013. febr. 4. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
A szürke körvonalra az egyik barátom színezett hidratálót használ, ettől nem látszik annyira. De a borotvával nem tudom mit lehet kezdeni, a Gilette jó fajta, de ha az sem jó neked akkor nem tudom... gyanta?
2013. febr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van itthon gyantagépünk, de nem tudom hogy szabad-e az ilyen erős szállakat gyantázni! Lehet, hogy ko se szedné...
2013. febr. 5. 06:59
 5/5 anonim ***** válasza:

A szőrszál, illetve a beválik EGY L-lel irandó!


Ha a borotválkozásnál húz és fáj, akkor vagy rossz a borotvád (nem megfelelö a börödhöz) vagy rosszul csinálod.


Elöször is alaposan be kell áztatni a szőrzetet, behabozni és csak utána borotválni a növekedési irány mentén (NEM elenkezöleg).


Ha igy sem lesz jobb az érzés, akkor próbálkozz másfajta borotvával (pl. Wilkonson).


Erös szakállat gyantázni nem igazán lehet/szabad, mert csak feltépi a bört.


Ha naponta borotválkozol, akkor megszokja az arcod és sokkal kevésbé lesz érzékeny.

2013. febr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!