Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sötétbarna a hajam és...

Nagyon sötétbarna a hajam és le szeretném szivattatni, de csak tincseket! Mennyibe kerül körübelül?

Figyelt kérdés
Azokat vmi világosabb színre szeretném festettni..Meg hajvágásról is lenne szó...Nem tudom ez körübelül mennyibe kerülne...
2008. jún. 4. 10:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a kiszemelt fodrászt, hogy meg tudja-e csinálni úgy a tincseket (de azt tuti meg tudja csinálni) meg hogy mennyibe kerülne vágással együtt. Mert minden fodrász más árakon dolgozik. Én vidéki vagyok, ahova én járok, ott a vágás 1500Ft körül van, de más helyen már 2500... nagyobb városokban meg biztos ennél is több. Tehát inkább kérdezd meg a fodrászt.
2008. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!