Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen villanyborotvát vegyek?

Milyen villanyborotvát vegyek?

Figyelt kérdés
Nem volt még villanyborotvám, és tanácstalan vagyok, hogy milyet válasszak. Nekem eléggé vékony, érzékeny, nagyon fehér bőröm van, de az arcszőrzetem viszont nagyon vastag, nagyon erős. Az ár igazából nem lenne lényeges, a fontos csak az lenne, hogy egy nagyon jó kis villanyborotvát találjak, ami nem irritálja majd a bőrömet, nem gyulladnak be a szőrtüszők stb. Milyen válasszak?

2013. febr. 2. 13:45
 1/1 anonim válasza:
Nekem volt Philips is, de nem tetszett. Mert írritáció lépett fel. Braun-t nem próbáltam. Most egy Remington aq7-es van. Nagyon szeretem. Mert nincs irritáció. Igaz nem tükörsima felületet hagy, de épp ezért nem irritál.
2014. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!