Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő után látszik meg a...

Mennyi idő után látszik meg a szolizás?

Figyelt kérdés
persze nem akarom agyonra szolizni magam.de hogy meglátszódjon.nem vagyok fehérbőrű.
2013. febr. 2. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ milyen szoliba jársz sok fajta cső van nem mindegyik fog annyira , én csokicsövesbe járok és nekem fehér bőröm volt kb 2 hónap alatt lett szép barna ey héten 2-3 alkalommal jártam eleinte jobb ha sűrűbben jársz ameddig kialakul a színed aztán elég egy héten egyszer.
2013. febr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem sok az a heti 3 alkalom? nekem nem fehér bőröm van mondjuk.szal nem vagyok hófehérke.
2013. febr. 2. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
attol függ milyen a gép, a cső, álló vagy fekvő szoli, milyen a böröd, kensz e rá barnulást segitö krémet, blablabla, és hogy hány percre mész be. Kezdésnek sztem elég 3 x 6 perc de ezt 1 hét alatt kb. Aztán köv héten mehetsz 3 x 8 percre, aztán meg már sztem lesz szép színed és elég heti 2 x 6-8 perc is, hogy megtartsd. Viszont ha nem jártál még szoliba... Készülj fel a csúnya pöttyökre, szeplő, szemölcs, májfolt...
2013. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fogyassz béta-karotint, kapszula vagy sok répa, az is hasznos! előző voltam!
2013. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja egyébként, szoli utána 3-4 óráig ne érje viz a tested és már akkor is látszik h barnultál :)
2013. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!