Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartósan zöld vagy kék haj-olc...

Tartósan zöld vagy kék haj-olcsóbban lehet? Pl. Mixtonnal?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam,ha a mixtonokat más arányban keverjük a festékhez, akkor színes haj lesz az eredmény. Próbálta már valaki? Milyen arányban kéne kb? Nem túl világos színt szeretnék, kicsit sötétebb árnyalatút, de túl sötétet se. Kb mennyire lesz tartós a mixton? Mert a színes hajfestéket eléggé drágák, ráadásul ismerőseim szerint hamar kikopnak.

2013. jan. 31. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Én próbáltam már ilyesmit.


Fogod a mixtont, csak mint egy rendes hajfestéket, oxival, nem kell bele más festék. Ha keversz hozzá, akkor mondjuk kékesfeketét kapsz. A mixton eleve eléggé sötét, szóval érdemes világosítani egy kicsit, keverj bele egy kevés balzsamot.

Ugyanúgy érdemes előtte leszivatni a hajat szőkére, ha kéket akarsz, akkor fehérre (szőkéből zöldesebb kék lesz, ha pedig narancsos, akkor mosogatólé barna).


Attól függ milyen gyakran mosol hajat, kb 1-2 hétig szép ez is.

2013. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A mixton sem tartós, bár tartósabb mint egy hajszínező. Nem sokkal persze. De olcsóbb megoldás mindenképp.

A keverést magadnak kell kikísérletezni, én közép szőkéhez szoktam keverni a mixtonokat, de általában sikerül túl sok mixtont tennem bele és nagyon sötét lesz. Szóval vigyázz vele. Keverj be egy kicsit figyelve az arányokra, próbáld ki egy tincsen. Én így szoktam.

2013. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!