Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz kézre nektek mi vált be?

Száraz kézre nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

Valami kézkrémet szeretnék vásárolni, mivel hamar kiszárad. A házi praktikák és gyógyszertári krémek is érdekelnek.

Már néztem a Tibolina kézkrémet illetve a Sanatopic Intenzív Bőrpuhító Krémet. Ezekről vélemények? Szerintetek ezek mennyire hatásosak?



2013. jan. 30. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
A Sanatopic nagyon jó, a tubusos változatot használtuk. De a legjobb, ha minden vizezés után bekened a kezed és állandóan kesztyűt hordasz, ha utcára mész, tavaszig.
2013. jan. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Nivea eddig bevált:)
2013. jan. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
shea vaj
2013. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kókuszvajat használok most. Ez nagyon jó. A krémekből pedig a kék tégelyes Niveát ajánlanám.
2013. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lipobase krém!

Nekem is itt ajánlották gyakorin,páromnak a keze durván száraz néha vérzett is,meg tiszta vörös így télen.

Ez a krém szinte azonnal rendbehozta,ha mindennap használja szép puha keze lesz max egy picit piros!

Eddig egy bolti kence-fice nem volt erre képes,és csak 1100 ft jó nagy mennyiség.

2013. jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én neutrogena kézkrémet használok.Télen nagyon hatásos mert nekem még az ujjaim között is fehér pikkelyessé válik a bőröm ha nem kenem be.

De amúgy a gagyibb zsírosabb éjszakai arckrémek is nagyon hatásosak. Ha itthon vagyok mindig azt használom, utcán pedig a neutrogénát. :-D

2013. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A piros színű Garnier krém, ami extra száraz bőrre van! Nagyon jó!
2013. aug. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bármilyen furcsán is hangzik,de babaolaj.Nekem bejött.:)
2013. aug. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!