Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik egyáltalán valami...

Létezik egyáltalán valami gyógymód a zsíros hajra? Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Szinte már mindent kipróbáltam , de semmi sem használt :S!

Most a HerbaVita hajszesznek fogok nekiállni ,remélem ez több sikerrel jár mint az előzőek. Nektek mi vált be? Hosszú szőke hajam van ,szörnyen gyorsan zsírosodik , lelapul , a töve bebarnul , ezért 2 naponta hajat kell hogy mossak.Szerintem a sok hajmosás , hajszárítás nem is egészséges a hajnak, sőt már nagyon unalmas... Mit tanácsoltok ? : )

16/L


2013. jan. 29. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Naturland Kénes sampont próbáltad már? Patikában kapható.
2013. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kénes sampont még nem , csak csalán sampont. De jól hangzik , köszönöm a tippet :)!
2013. jan. 29. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kénes sampon és herbavita hajszesz segített, tehát ezek pont jók. De figyelni kell, hogy heti 2 alkalomnál többször ne moss hajat, ne használj zselét, hajlakkot, hajhabot meg hasonlókat se, én a hajszeszt minden nap használtam, száraz fejbőrre raktam, nem mostam le. 3 hét után már nem zsírosodott a hajam, visszatértem normális samponhoz. Mindenképp szilikonmentes cuccokat használj, minél természetesebbet. Pl. Balea koffeines sampon és balzsam.
2013. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én hintőporral szoktam bedörzsölni mikor kicsit zsírosodik. Így a 2 napot el tudom tolni 4-re úgy, hogy egyáltalán nem látszik zsírosnak a hajam. Csináld alvás előtt, és akkor másnapra biztos hogy nem lesz fehér poros a hajad, de ha ügyesen ki tudod fésülni a fölösleget akkor már közvetlenül utána sem. Remélem segített! :)

16/L

2013. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!