Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajat egy héten tényleg...

A hajat egy héten tényleg kétszer ajánlott vasalni, és ha tegyük fel kivasalom hétfőn, szerdán is vasalt marad?

Figyelt kérdés

Én még nem használtam, azért kérdezem.

Azt írták, hogy heti 2 alkalommal ajánlott, viszont nem tudom, hogy így egyenes lesz e a hajam mindig.


2013. jan. 29. 01:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem marad egyenes az idöjárás miatt, lehet az ho, esö vagy akár a meleg, az izzadságtol az alvástol és még sok mindentöl. Nekem az alapbol egyenes hajamon csak picit át kell huznom de akkor sem marad egyenes sokszor az elöbb emlitettek miatt.
2013. jan. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon függ a hajad típusától. Nem lehet így megmondani hogy ki fog e bírni xy napot, neked kell kipróbálnod. Egy bnőmnek pl hiába hullámosítsák be a haját, talán egy két hullám látszik benne ami szinte ki is jön belőle. Az én hajam is egyenes, hajmosások után szoktam kivasalni vagy hullámosítani, és kitart következő mosásig kb, ami olyan 3-4 nap. Bár ez függ attól h akarok e változtatni rajta. Meg ha teszek rá pakolást vagy bármit máshogy csinálok esetleg akkor szórakozik.

Szóval próbáld ki, és nézd meg hogy meddig lesz egyenes.

2013. jan. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
tényleg hajtípustól függ, nekem két mosás között elég volt egyszer átvasalni 160 fokon.
2013. jan. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!