Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Linkelnétek nekem szép rövid,...

Linkelnétek nekem szép rövid, barna hajakat?

Figyelt kérdés
Szeretném visszafesteni az eredeti barna színre, és aszimmetrikusra van vágva( a bal oldalon kb 5cm.e hosszabb mint a jobb oldalon) és szeretném egy szintben is vágatni, nektek tetsző frizurákra lennék kíváncsi :)
2013. jan. 28. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ez szerintem nőies és praktikus is. Volt nekem is ilyesmi hajam. Ha zavar, fel lehet csatolni, kis csinos kontyot készithetsz egy perc alatt belőle stb. és nem kell állandóan vasalni sem, kócosan is jól néz ki, de ez attól is függ milyen a hajtipusod.

2013. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]


ez barába is jól néz ki szerintem ,ha írsz pontosabb hossszat hogy pl vállig érhet vagy ,hogy milyen stílusut szeretné akkor linkelek még!

2013. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Ez utóbbi is aszimetrikus, bár írtad, hogy nem tetszik, de lehet egy szintre is vágatni.

2013. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!