Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rocker vagyok és beakarom...

Csubii11 kérdése:

Rocker vagyok és beakarom festeni a hajam! Milyenre?!

Figyelt kérdés

Vörös - Sok embernek olyan..

Kék - Extrém erre fele hajlok..

Zöld - Már kicsit gáz..

Persze nem az egész hajamat akarom csak egy két vagy több tincset!!



2013. jan. 27. 19:51
 1/9 anonim válasza:
Szerintem kék legyen! hmm türkizes csíkokkal? :) nekem ilyen hajam van :D és jómagam is rocker vagyok :P
2013. jan. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lila?

Olyat úgyis ritkán látni... :D

2013. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A rockerek nem igazán kérik ki más véleményét, gyúrj még erre.
2013. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem piros, Gerard Way piros, de sajna még nem az egész, azt csak tervezem egyelőre, most kb Jared Leto From Yesterday stílusú, hogy a hosszabb tincsek festve, és az eredeti szín rövidre vágva hozzá. :)

Szerintem akkor kék, ha arra hajlasz, akkor nincs miről beszélni tovább :D

2013. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

uccsó, akinek piros, te hogy csináltad, milyen festékkel???


kérdező:

fesd feketére, pár lila vagy kék tinccsel.

2013. jan. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a rockerek nem kérnek véleményt, de olyan ember vagyok aki meghallgatja a mások véleményét, de én döntöm el..

Pl: mindenki azt mondta, hogy vörösre vessem, ezért olyat már biztos nem akarok!!

A lila nem igazán az én stílusom..

Akkor kék lesz!:D Ballagáson jól fog kinézni!:DD

2013. jan. 28. 14:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán milyen színű most a hajad? Sötét hajból nehéz lesz kéket csinálni. Először szőkíteni kell és utána színező. Na meg az zöldre fog kikopni 2-3 mosás után. Ami szerintem ocsmány ronda.
2013. jan. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

milyen az eredeti hajszíned :)?

Szerintem nagyon jól néz az ki , ha a haj alsó leghosszabb tincseit melírozzák ki. Hát sok sikert:)!

2013. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy rocker mióta kérdi más véleményét? Vagy még nemrég óta vagy a szakmában? Amikor én még kezdő rocker voltam anno, nekem egy idősebb rocker haverom tanította meg az alapokat. Javaslom, keress te is egy ilyen "tanítót", nekem bejött. Gondolom, csak van néhány rocker csaj a környékeden. Ha valamelyik már régebb óta rocker, akkor tőle kérhetsz tanácsot. A rockerek összefognak, biztosan fog segíteni.
2013. febr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!