Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szintetikus pothajat lehet mosni?

Szintetikus pothajat lehet mosni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, van kulon szintetikus pothajra sampon, nos nekem olyanom nincs. Rendes samponnal, balzsammal moshatom? Akinek van benne tapasztalata, olyan lesz-e, mint volt? Ugyanis szepen passzol a hajamhoz, hullamos, egyaltalan nem latszik, hogy pothaj. Nem szeretnem, ha tonkremenne.
2013. jan. 25. 14:11
 1/1 Emyke031 ***** válasza:

Az enyémet u.úgy mostam, mint amúgy a hajamat(sampon, balzsam). Semmi baja nem lett, 3-4hónapig tudtam u.azt használni(havonta újra feltéve),mire a fésű szétszedte a végeket... :) /Bár nekem tincses, és egyenes volt./

A hőmérséklettel kell vigyázni a m.a. hajnál( nagyon meleg h.szárító, sütővas,...)

2013. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!