Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lányoknak manapság csak a...

A lányoknak manapság csak a focista frizura tetszik egy pasin?

Figyelt kérdés

Keresem már jó ideje a googleban is, meg a fodrász üzletekben weboldalán is nézegetem a férfi hajakat. Mert hiába járogatok fodrászhoz nem nagyon vagyok elégedett az eredménnyel, nem is aratnak osztatlan sikert. :D

De hát nekem hullámos hajam van, és állítólag nem állna jól a rövid.

Szóval ez a zselézett melírozott, kócolt, egyenes haj kilőve. De hát orrba szájba ez a férfi frizura árad mindenhonnan.


Nekem jelenleg valami ilyesmi van:

[link]


Egy ilyen frizura gáz manapság?


2013. jan. 23. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz ez a haj, de hát kinek mi mi áll jól :)

Én személy szerint (és ez csak egyéni) a teljesen rövid, katonás hajat szeretem, kiborít, amikor egy fiú többet foglalkozik a hajának a beállításával, mint egy lány...

18/L

2013. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont ez a "focista haj" nem tetszik, és még nagyon sokan vannak ezzel hasonlóan. Nekem jobban tetszik a hosszabb haj, pl amit linkeltél. Első: az, hogy valakinek nem katonás haja van, hanem esetleg hosszabb, nem jelenti azt, hogy a tulajdonosa többet foglalkozik vele, mint egy lány. Ott van a barátom, 8-9 centis haja van, reggel még annyit nem tesz meg, hogy tükör elé áll, beletúr, aztán egy "biztos jól áll" felszólalással már indul is.
2013. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 liladunszt válasza:
szerintem is a rövid haj a jobb ,12 éves kislányoknak jön szerintem be csak egy agyonvasalt... Másrészt engem zavarna ha a pasin jobban kivágott a polo mint rajtam...:D amugy meg ha azért beszolnak mert nem vagy olyan mond meg h nem állsz be a sorba és nem kevernek össze a " kishugoddal " legalább, és semmibaj nincs a hajaddal...:)
2013. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj a hajaddal ha ilyen mint a képen, ez nagyon jó. Esetleg hosszabb, vállig érő is lehetne, az igen szexi tud lenni:)

Szerintem a linkeltnél rövidebb haj egyáltalán nem jó, egy jó pasinak igenis legyen szép haja amivel foglalkozik is.

2013. jan. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha hullámos hajad van használd ki és picit növeszd meg, ne nagyon csak olyan beletúrhatós hosszúságra... nagyon sok lánynak pl nekem is sokkal jobban tetszik ha túrható méretű a haj, nálam pl valami kivételes mód helyesnek kellene lennie a fiúnak h rövid hajjal tetsszen:D

Ashton Kutcher haja is hullámos és túrhatós szokott neki lenni, és hát hm... nem rossz féle az az ember!

[link] egyem meg


még pár képet hirtelen kerestem hogy pl milyen frizurák mutatnak jól a hullámos hajhoz egy fiúnak - szerintem :

[link]

[link]

[link]

2013. jan. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi Utolsó! :)


Az utolsó képen lévő frizura tetszik a legjobban. ;)

2013. jan. 27. 09:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: jó választás!; )
2013. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!