Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol van JÓ szépségszalon az...

Hol van JÓ szépségszalon az I. vagy II. kerületben? Olyat keresnék ahol minden szolgáltatás van ( fodrászat, manikűr-pedikűr, kozmetika)?

Figyelt kérdés
Külföldről költözök haza egy hónap múlva és nem tudom hova érdemes menni, ahol tényleg figyelnek a kéréseimre.
2013. jan. 22. 18:45
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én nagyon sok helyet kipróbáltam már az I, II, III kerületben. Most nyilt egy új hely a II.kerületben, Le Salon a neve. Ott voltam eddig kétszer de oda is fogok ezentúl. Weboldalukat nem tudom, facebookon keresd Őket, Le Salon Kertváros az oldal neve! Ott minden szolgáltatás van, nagyon komoly belsőépitészetileg is, és jó áraik vannak :) Remélem segithettem
2013. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!