Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Foxylocksextensions haj nincs...

Foxylocksextensions haj nincs ilyen topik sajna nem találtam amielott venni szerettem volna igy gondoltam segitségul megirom az én véleményemet rola amit nem rég rendeltem meg. Van még valaki akinek esteleg ilyen van?

Figyelt kérdés
Én a kozépso vastagságut rendeltem meg a 160gr.és ebbol a sunkis barnát.Megrendelés utan hamar megérkezett (svájcban)a csomagolás pont olyan mint a yout.látni lehet és igen elég hosszu nagyon orultem neki hamar fol is tettem kb5perces muvelet volt picit huzza a hajszálakat igaz az én fejborom eléggé érzékeny lehet ezért is.Viszont azt hogy mennyire igazi haj hát... nem is tudom igy 2használat utan persze elsonek annak tunik hogy igazi és lehet hogy az is de egy rovid vasalás utan pár hajszálvégén egy is fekete gomboc képzodott mint amikor a muanyag megég és osszegombocodik nem tudom az elott is ilyen volt.e mert azt nem is figyeltem inkább azt néztem ha nincs megtorve a vége.Nem veszi észre azt senki hogy pothaj annyira igazinak tunik vagy az is nem tudom :)))) A hajszálak kozt van tobbféle ahogy megfigyeltem és más szinu is mert van fekete is kozte ami joval vastagabb de ezt is csak ugy lehet észre venni ha jobban megnézzuk.Ha valakinek kérdése lenne szivesen válaszolok...pusz

2013. jan. 21. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaz, nekem nincs póthajam, de nagyon rendes tőled, hogy leírtad a tapasztalatod, mert biztos lesz olyan akinek hasznára válik! :)
2013. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is nézegettem azokat a hajakat, de nem merte ilyen messziről rendelni. A videóban csodaszép az a haj. Amúgy ha meghúzod a hajszálat és érezhetően nyúlik akkor mű haj. Kérlek írd meg hogy mit tapasztaltál :) Köszi!
2013. febr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!