Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet leszedni egy bajuszt?

Hogy lehet leszedni egy bajuszt?

Figyelt kérdés
mert mégcsak 13-éves vagyok és nem merem leborotválni mert félek hogy megvágomagam hogylehet biztonságosan leszedni szüleimtöl meg cikilene megkérdezni
2008. jún. 2. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha már van bajúszod, akkor csak borotvával... a fiúk borotválni szokták és általában az apjuk segítségét kérik. Ne félj attól, hogy megvágod magad. Amúgy is előfordul még felnőttekkel is. Szerintem vedd a bátorságot és kérd az apukád segítségét!
2008. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki szólni a szülőknek. Öcsém is szólt nekik, mondjuk ő 12volt amikor eléggé bajszosodott már, anyu mondta neki h még nem kéne borotválkozni ezért szőkítették neki egy ideig, kb egy évig. Utána meg kapott borotvát és kikisérletezte magának h h borotválkozzon.
2008. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki egyedül, ha ciki megkérdezni apádat. Az interneten találsz leírást, hogy hogy kell leborotválni, hogy minnél kisebb valószínűséggel vágd meg magad.
2008. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az is jó ötlet, ha félsz hogy megvágod magad, hogy apukád segítségével villanyborotvát használsz, azzal nem tudod megvágni magad. De anyud is tud segíteni ebben.
2008. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
vagy elmész egy kozmetikushoz legyantáztatni.ez szerintem jó megoldás ilyen korban,és nem fog látszani ahogy visszanől:)
2008. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Én 16vagyok kb 1.5-2 éve borotválkozok nekem nem monta senki h hogy kel de nem vagdostam magam ösze elöször kb 1honapja végtam meg magam mer sietem XD vegyél borotvahabot meg borotvát és rajta és akor mivan ha megvágod magad ?

Látod nekem 2év után sikerült ez tök normális szerintem ...

2008. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszön a segitségeket és az ötleteket mindenkitöl.
2008. jún. 5. 12:03
 8/11 anonim válasza:
Nemcsak borotvával és gyantával lehet leszedni!Lehet venni szőrtelenítő krémet(pl. a Tescoban többféle van már 500ft-tól).A krémmel jól bekened a szőrtelenítendő részt,hogy eltakarja a szőrszálakat,majd kb.5 perc múlva lemosod jó alaposan,közben lágyan masszírozd,hogy jobban lejöjjenek!(Én az egyik legolcsóbbat vettem (Opilca a neve)és használt.)Külön bajuszra,állra,arcra is lehet kapni ezeket a termékeket.Sok sikert!
2008. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Leszedtem a bajuszom nem tejesen de egy kicsit szuroslet mit lehetne csinálnom hogy buha legyen.
2008. jún. 11. 13:11
 10/11 anonim válasza:

Atól függ h mivel szetetd le ha borotvával akor szerintem borotválkozz meg még 1x elöször énissokat szenvedtem vele de aztán megtanultam és mostmár 2perc alatt megvan :-)

Ja és ez tok ojan h megnö szal idönkét borotválokznod kell :P

Én általába 2naponta csinálomde ha berinömel vok akor van h regel is meg este is mer nem szereti ha borostás vagyok :P

2008. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!