Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha decemberben elején rakattam...

Ha decemberben elején rakattam volumennövelőt a hajamba, mikor lehet újra?

Figyelt kérdés

Egyenes hajam van, de nem szeretem, mert olyan semmilyen,így kb 2 éve folyton volumennövelő van benne, így göndör, ami eddig jó is volt, de most fodrászt váltottam, és nem igazán nyerő lett a végeredmény. Hasonló, mint az eddigiek, de szöszösödik jobban , meg egyszerűen nem az igazi...unom is már. Nagyobb hullámokat szeretnék bele rakatni. Most egészen kicsi csavaróval volt, de úgy szeretném következőleg, hogy naaaaagy hullámok legyenek benne és ne göndör, hanem konkrétan hullámos legyen.

Itt egy link h kb milyen most( vagyis már nem iylen, már azért kezd kimenni belőle, de eredetiileg hasonló volt. ) [link]


és ilyet szeretnék: [link]


ez lehetséges lenne egyáltalán volumennövelő segítségével? és mennyi idő után menne ki a hajamból?


illetve még az a kérdésem lenne, hogy a hajfesték nagyon rossz kombináció lenne ezzel? Most normál barna hajam van, mondhatni világosbarna és ilyesmit szeretnék:

[link]


2013. jan. 20. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem volumennövelővel ilyen nagyot nem lehet, nem maradna úgy. de hátha jár erre valami szakember, aki megerősíti/megcáfolja. nekem a második kép nem jön be, de ha szőkére szeretnéd festetni, akkor az úgy volumennövelővel már gázosabb, nagyon roncsol. ha nem szőke, szerintem nem lenne probléma.
2013. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

ez ugyebár ombre frizura, olyat szeretnék. :) a felső része hasonló az enyémhez, az alját meg picit világosítani

ha volumennövelővel nem lehet, akkor valamilyen más technika van, amivel tudnék ilyen hajat csináltatni? ...hosszabb távra persze :D a hajvasaló nem megoldás :D

2013. jan. 20. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!