Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufru növesztés! Gyorsan!...

Frufru növesztés! Gyorsan! Hogyan?

Figyelt kérdés
1hete..levágattam a frufrumat. olyaan szemöldökig érőt akartam.. de rövidebbre sikerült.. ami igazán nem tetszik.. gyorsan hogyan növeszthetném meg?? :(
2009. aug. 30. 15:50
 1/10 anonim válasza:
Hát, ez eléggé érdekes.. Nem ajánlom a kapszulákat, egészségtelenek, károsak. Inkább egyél olyan zöldségeket/gyümölcsöket, amelyek segítik a hajhagyma erősödését-nézz körbe a google-on. Ne várd, hogy 2 hét alatt Rapunzel leszel :), bár tény, hogy a levágott haj gyorsan növekszik..
2009. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem-.- Kértem, hogy a szemöldököm alatt legyen vége, de még a szemem fölött, erre jóval a szemöldököm fölé vágta. Úúúgy idegesít, szerintem amíg nem nő meg egy kicsit addig félrecsatolom :/
2009. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

16:06-os

akkor egy hajóba evezünk. :| :\

aza baj h nem lehet oldalra csatolni :|:|:| O:O:O

mert kibújik.. :S :(

2009. aug. 30. 16:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor hordj vmilyen hajpántot ami lefogja az egész frufrudat.
2009. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
csattold fel , en is levagattam kb 1 hete de mar eleg jol megnott , nekem is nagyon rovidra sikerult de nekem szerencsere meg 1 het kell es jol visszano
2009. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem még régebben volt,hogy anyum levágta a frufrum,de poénból felhúztam a szemöldököm és ott vágta le a frufrum...hát kicsi voltam és nem tudtam h az úgy nem jó XD

szívtam is utána amíg nem nőtt vissza,én sokszor csináltam azt,hogy bevizeztem utána nagyon picit visszavágtam hetente 1x...


Szóval szerintem ne csináld ezt...mert amúgy szerintem rohadt nagy hülye voltam hogy állandóan visszavágtam XD

Vannak nagyon csini hajpántok vegyél egyet kettőt,amivel felfogod a frufrud amíg megnő.Nekem most is van frufrum,nekem 3-4 hét alatt úgy megnő,hogy megint vágni kell.

14/L

2009. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, szintén magamnak vágtam a frufrum és kissé rövidre sikerült. Addig azt csináltam, hogy nem előre fésültem simán, hanem hajrögzítővel félrefésültem így nem volt olyan feltűnő, hogy rövid. Ne aggódj két még két hét és ugyanolyan lesz mint volt.
2009. aug. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

jajj köszi *___* olyan aranyosak vagytok ^^

remélem 2hét alatt nő annyit h legalább oldalra tudjam fésülni :\ (K)

2009. aug. 30. 21:44
 9/10 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok: Használj hajpántot, ha szerinted nem előnyös így a hajad :)
2009. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Revalid sampont és pakolást használtam és a hajam 4 hónap alatt nőtt 7-8 cm-t.És nem vicc ez.
2009. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!