Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoliban leégett arc?

Caféé kérdése:

Szoliban leégett arc?

Figyelt kérdés
Nagyon leégett az arcom a szoliban tegnap...akkor még nem látszódott semmi és nem is fájt. Most nagyon piros a szemem környék +az orromhoz közeli részek. Milyen házi praktikátok van...Mennyi idő alatt múlik e a pirosság.
2013. jan. 17. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
űűűűha... sokan a tejfölös kenegetést ajánlják, de jegelned mindenképp kell, mert égési sérüülés. ne kenj rá krémet, mert az még szarabb lesz, max hámosítót. de nézz utána neten. egyébként írd be a keresőbe, hogy szoli leégés.
2013. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Joy Turner ***** válasza:
Érdeklődnék, hogy szted miért lesz szarabb, ha ken rá krémet?
2013. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tejfölt soha ne kenj rá, ez egy hülye téveszme, a tejtermékek tele vannak "jó" bacikkal, de nem az égett bőrnek valók.

Én is nem rég leégtem a szoliban. Panthenol kenhetsz rá, én még napozás utáni krémet használtam. 3 nap alatt elmúlt a pirosság, de ki van száradva és hámlik. Igyál sokat, ha már nem piros használj naponta többször hidratáló krémet.

2013. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mivel a krém tele van minden vegyszerrel, okos.
2013. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Joy Turner ***** válasza:
Én vagyok az okos..... Még jó, hogy egy cseszett kozmetikában dolgozok, ahol van egy cseszett szoli, és csak az üzemeltethet szolit, aki ért hozzá. No, mi értünk hozzá, és vannak direkt napozás utáni krémek. Az égett bőr kiszárad, húzódik, amire legjobb az alapos hidratálás. Okos. Vadparaszt.
2013. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!