Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetnék szőkéből...

Hogyan lehetnék szőkéből sötétebb szőke, akár világosbarna?

Figyelt kérdés

Elsősorban tapasztalatokat várok:) Alapvetően szőke voltam, ilyen: [link]

aztán jó pár éve elkezdtem szőkíteni és most már kezd sok lenni, ha össze van fogva a hajam, olyan mintha egy színű lenne a homlokommal:D szóval a bőröm is nagyon világos. Viszont a szemöldököm meg sötét, és ez az ami a legjobban zavar, hogy ha frissen van festve annyira elüt... [link] kb ilyen, de nekem sárgább kicsit:D Arra lennék kíváncsi, hogy ilyen színű hajból ki hogyan lett sötétebb. Nem számít, hogy most fekete vagy világosbarna, csak hogyan csinálta. Nagyon szépen köszönöm!:)



2013. jan. 17. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát leírom a tapasztalatom hátha neked is hasznos.

Én 14 éves korom óta,kisebb kitérőkkel ilyen szőke voltam:


[link]


eredeti hajszínem:


[link]


Aztán lett egy rossz szőkítés amit utána le kellett szivatni,hajamnak annyi vissza kellett festeni barnára hogy ne kelljen festenem csak színeznem és újjáéledjen a hajam.

Gondoltam elmegyek egy flancos fodrászhoz,mesterfodrász ő érteni fogja a dolgát.

Hosszú szőke hajamból,rövidebb victoria beckhemes hajam lett,ami tetszett is de valahol nem fogta be ahol sérült volt a hajam.

Elkért 10 ezer ft-ot. Mondja hogy jöjjek vissza 2 hét múlva színezésre mert addig ledobja a szőke és akkor újraszínezi és fele ennyi se lesz.

Visszamentem,beszínezi,megint nem fogta be pár helyen megint elkért 8 ezret. Nagyon mérges voltam,eltelt pár hét aztán bementem egy fodrászkellékeshez vettem BES hajszínezőt és láss csodát elsőre gyönyörű mahagóni barna hajam lett,tartós színnel,mindenhol befogta,és szebb színe lett mint a nagy mesterfodrásznál..pff.

Ezzel azt akarom kihozni,hogy ha nem akarsz 20 ezreket kidobni az ablakon akkor nyugodtan te is menjél be egy kellékeshez,BES márkát nagyon ajánlom,vedd meg a kívánt színt,és színezd be otthon egész nyugodtan. Bár elsőre festéket vegyél és utána színezgesd.

Itt inkább az a gond hogy szőkítésnél a pigmenteket kiölik a hajból. És ez esetben nem tapad meg rajta a barna festék.

Nekem most ilyen a hajszínem,ha nem szereted az unalmas barnákat ajánlom :)

[link]


Vöröses beütés úgyis jól áll világos bőrhöz,bár én szolizott bőrömmel is passzol:)

2013. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Veszel fodrászkellékesnél normális minőségű sötétebb hajfestéket+ 6% oxit és befested. Kopni fog az biztos, de nem annyira mint egy dobozos drogériás festék.

Én mondjuk sose értem, hogyha alapból ilyen gyönyörű színű hajad volt akkor minek szőkítetted sárgára?? Ehhez szemöldököt is szőkíteni szoktak egyébként.

2013. jan. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nagyon szőkét nem árt festés előtt visszapigmentálni, különben nem marad meg a hajban a festék.

Nem árt tudni, hogy legalább két árnyalattal világosabb lesz az eredmény, mint a kiválasztott szín. Például egy hetes ráfestve csak 9-es lesz.

2013. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek választ! Második: őszintén szólva én sem tudom:/ bánom nagyon
2013. jan. 17. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!