Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet egymás után több hajpako...

Lehet egymás után több hajpakolást felrakni?

Figyelt kérdés

[link]


most megcsináltam azt ami zsiros hajra kell, és ha lemosom utána rakhatok fel még egyet vagy inkább hasznosabb ha egy pár nappal vagy legalább egy héttel később rakom fel?


2013. jan. 16. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nem árt, de én nem esnék túlzásokba, mindenképp a fejbőrnek is szüksége van pihenésre, én 3-5 nap múlva tennék fel egy újabbat és akkor sem mindegyiket mindne héten.
2013. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet, de én nem ajánlom, főleg, ha először próbáltad ki ezt a pakolást. Ha két vagy több pakolást is használsz és valami problémád lenne, nem tudnád, hogy melyik nem volt jó. Így viszont tudod, hogy ha valami szokatlant észlelsz, az ettől lesz. Egyébként egy jól megválasztott pakolás bőven elég, az sem jó, ha túl sokat használsz, mert elnehezedik tőle a haj.
2013. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem érdemes. A haj nem tud egyszerre felvenni ennyi "tápanyagot", és zsírosíthatja is a sok pakolás, ezért nem szabad az előírtnál több ideig fenthagyni sem.
2013. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A haj nem valami szivacs ami mindent magába szív amit rákensz, így a 2. pakolásnak már értelme sem lenne.
2013. jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!