Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcomon sok kis fekete...

Az arcomon sok kis fekete pötty van, (miteszerek), mivel lehet eltűntetni őket?

Figyelt kérdés

az orromon, és a környékén, sok kicsi fekete mitesszerpötty van,


szabadkézzel nemigen tudom őket \'kinyomkodni\', gőzölőm nincs, pedig elvileg akkor felpuhul a bőr és könnyebb kinyomni őket,


nincs valami hámlasztó krém amivel lejönnek?


2009. aug. 29. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én arcradírral szoktam "kezelgetni" őket.
2009. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az arcradir tényleg jó,nekem bevált:)
2009. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a nyomkodás használ. Nem kell hozzá gőzölő gép, ha felforralsz fazékban vizet és egy törölközővel fölé borulsz ki fel tudod puhítani. Tiszta pamut textíllel (akár zsepi vagy póló) nyomd ki, ne papírzsepivel. Nekem ez válik be, bár magamnak nem tudom mindenhol kinyomni
2009. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
-ki, bocs
2009. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én úgy szoktam,hogy lábasba vizet forralok,föléhajolok,és törülközöt teszek a fejemre. Rövid ideig így maradok,aztán kinyomkodom.
2009. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi vmit megpróbálok, mert ez így már nem mehet tovább!!

:]

2009. aug. 29. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!