Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a különbség a lenti hajhoss...

Mi a különbség a lenti hajhosszabítási technikák között?

Figyelt kérdés
Rájuk kerestem, de mintha valami titok lenne, hogy pontosan mi történik, amikor hüvelyes, memória csöves (memory tube) vagy bellargo technikával tesznek fel póthajat. Mindenhol csak annyit találtam, hogy ezek modern megoldások, nem károsítják a saját hajat, nem éri vegyi anyag a hajat stb. Én ennél többre lennék kíváncsi, pl a valóságban mennyire észrevehető? Olvastam én a mikrogyűrűsről is olyat, hogy nem látható, pedig élőben még leengedve is sokszor látom a barátnőm hajában, összefogva meg még rosszabb. Szívesen meghallgatnám azoknak a tapasztalatát, akiknek valamelyikkel a fenti tehcnikák közül (hüvelyes, memory tube, bellargo) van/volt feltéve.

#hajhosszabbítás #memory tube
2013. jan. 15. 10:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!