Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen samponok jók a száraz...

Milyen samponok jók a száraz hajra?

Figyelt kérdés
Nagyon száraz a hajam, és nem valami kellemes tapintásu.Szeretném ha puhább lenne.Rengeteg sampont kipróbáltam, de igazából egyik sem segített, ugyanolyan száraz maradt.Mit tanácsoltok?
2008. jún. 1. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem se segített egy csodasampon sem, viszont nagyon jó balzsamok vannak! Szinte bármelyik jó, ami jó krémes (meg persze mindenkinek más használ), és ne csak felkend, majd lemosd, hanem legalább negyed óráig maradjon rajta.. Addig a teli kádban relaxálj ;) Nekem nagyon bevált az avonos tégelyes száraz és töredezett hajra való balzsam, illetve mivel nekem csak a vége száraz a hajvégápoló szérum, ami tulajdonképp olaj! Szépen beissza a haj és nagyon jó! Nedves hajra teszem rá, és úgy szárítom meg! Próbáld ki ;)
2008. jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez egy otthoni recept:

Az olivaolaj csodálatos kondicionáló szer. Melegítsünk meg fél csésze olajat, illetve többet, ha nagyon hosszú a hajunk. Masszírozzuk be a hajba, különösen a hajvégekbe és a középső részekbe, mert ezek mindig szárazabbak, mint a fejbőrhöz közelebbi régiók. Kössük be fejünket műanyag sapkával, tekerjünk rá felmelegített törölközőt és hagyjuk rajta harminc percig. Így lehetővé válik, hogy az olaj behatoljon a hajszálba.(Amíg várakozunk, olvassunk egy jó könyvet, igyunk egy csésze teát, tévézzünk – nemsokára vissza kell mennünk a zuhany alá, ezért ne próbáljunk túl sok dologba belefogni.) Mossuk le alaposan, a száraz hajra alkalmas lágy sampon segítségével.

sok sikert!

2008. júl. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!