Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném a lábról és a...

Szeretném a lábról és a hónajból eltávolítani a szőrt. Hogyan kell? Még nem csináltam...

Figyelt kérdés
Hi! 18 éves fiú vagyok és szeretném a lábról és a hónajból eltávolítani a szőrt. Hogyan kell? Inkább lányok válaszát várom!
2008. jún. 1. 16:30
 1/5 A kérdező kommentje:
a karomat is le szeretném szőrteleníteni, azt hogy kell?
2008. jún. 1. 16:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél csupasz lenni?

Én lány vagyok, de szerintem egy férfi attól férfi, ha szőrös. Jó, azért vannak bizonyos határok, ha nagyon szőrös vagy és zavar, akkor megértelek, azt én se csípem, ha valaki olyan, mint egy majom... :)

Ha leborotválod, akkor készülj fel, hogy még erősebb lesz a szőröd és gyorsabban is fog nőni, én a gyantát javaslom, fáj de legalább gyors. Kozmetikushozis járhatsz, vagy ha van barátnőd, csináljátok együtt, biztos segíteni fog, jó poén lesz!

Én epilláló gépet használok, az is ugyanolyan jó. Lényeg, hogy tövestől kell kiszedni a szőrszálakat, akkor nem fog erősödni és nem is kell vele 2-3 hétig foglalkoznod, ellenben a borotvával, mert azt 1-2 naponta kell csinálni, gondolom ahhoz meg nincs sok húzásod ;)

Szóval röviden ennyi, remélem segítettem valamit!

2008. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
A borotvától nem erősödik a szőr, én évek óta azt használok, és ugyanolyan. Azért tűnik erősebbnek, mert tompára vágja a szőrszálak végét.
2008. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem az amolyan igazán szőrös pasikat, de a csupaszokat sem... Szerintem a lábadat meg a karodat teljesen fölösleges szörteleníteni, mégis csak attól vagy férfi :) Hónalj viszont valóban sokkal esztétikusabb csupaszon, nem elvárásom egy pasitól, de tetszik :) A gyanta lenne a leghatásosabb, de a hónalj bőre nagyon érzékeny, szóval vigyázni kell, inkább kozmetikus végezze el, és ha nem bírja a bőröd akkor maradjon a borotva!
2008. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igaza van, egy férfinak, a lábát és a karját fölösleges, szőrteleníteni, főleg, hogy az utobbit még a lányok egy része se szőrteleníti, a lábadat, tényleg csak akkor ha nagyon, de tényleg nagyon muszály, hisz a szőrös láb tényleg férfias.


Egyedül a hónaj, amit egy férfi is nyugodtan, szőrteleníthet, mivel sokkal higénikusabb, és valóba szebb, esztétikusabb is lesz.


Ha nem gond 2-3 naponta borotválni, akkor az fájdalommentes és egyszerű megoldás, ha nem szégyelsz kozmetikushoz menni (nem mintha kéne, de sokan szégyelik) akkor, gyantáztas...vagy vegyél egy epilátort, de az is fájdalmas lehet, és ha valakinekérzékeny a bőre, vagy rosszul csinálja, még vérezhet is...ez utobbiban kérj egy kis segítséget, hogy először megtanuld.

2008. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!