Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik önbarnítós testápoló jó?

Melyik önbarnítós testápoló jó?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék szoláriumba járni, az önbarnítós testápolókkal pedig eddig nem volt szerencsém.Mindegyik foltos maradt, és nem természetes barna színt adott, hanem sárgásabb barnát.Ha valaki tud valami jobbfajtát, az kérem írja le.:)
2008. jún. 1. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
még egyet sem találtam, amelyiktől ne úgy néztem volna ki, két hét múlva, mint egy leprás aki jól tartja magát. pedig kb 5 fajtát kipróbáltam. Szerintem nincs olyan ami jó volna:(
2008. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom én hogy csinálom, de soha nem lettem még foltos az önbarnítós testápolótól:)

Én szolizok mellette, és az én kedvenceim a Garnier Nyári tündöklés (mert szép barnaságot ad és ninics olyan erős szoliszaga), és a Dove, amelyikben csillámló szemcsék is vannak.

2008. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Johnsons holiday skint és a Dove önbarnítós testápolót használtam, de egyik sem jött be... Valahol mindig picit foltos lettem, és a szín sem volt az igazi. Az avonnak volt régen lábra narancsbőrelleni krémje (a lila solutions termékcsaládból), amelyik tartalmazott önbarnítót isn és nekem agyon bevált, most egy másikfajta van, ami elvileg az utódja és Kovács Kati reklámozza a katalógusban.
2008. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
vásárolj világos bőrre valót az nem olyan drasztikusan barnit,LOREAL INNOVATION világos bőrre,kb 1500FT,és soha nem voltam tőle foltos,nem kell agyon kenni magad csak finoman,keveset.na és néhány alkalommal már nagyon szép barna leszel
2008. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!