Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ombre haj mennyire teszi...

Az ombre haj mennyire teszi tönkre a hajat? Milyen időközönként kell festetni?

Figyelt kérdés
Ha nem olyan nagy a színkülönbség, akkor lehet nagyon ritkán festeni, mert ennek a lényege úgyís a lenőtt hatás és nem akarom nagyon gyakran mert azért féltem a hajam épségét. Illetve mennyire kopik a szín?
2013. jan. 11. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én novemberben csináltattam ombrét. A hajam természetes sötétszőke, kb. mint ez:

[link]

a vége pedig rézvörös lett. Nagyon jól néz ki, de most már eléggé megfakult, ha bent vagyok kb. nem is látszik, viszont kint, természetes fényben még látszik a vöröses szín. Pedig fodrász csinálta, nem drogériás festékkel. A hajvégeim kicsit jobban törnek, úgyhogy ajánlom, hogy használj hajvégápolót vagy valamit. Amúgy most először volt festve a hajam, szóval azért még nem vagyok otthon a témában annyira. :)


20/L

2013. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is hasonló a hajszínem (talán egy nagyon picit aranyosabb csillogású), bár a fodrászom középszőkének mondja (7-es árnyalat).Eddig én valami szőkésbarnás árnyalatban gondolkoztam,a rézvörös színről tudnál linket küldeni?, mert hátha az jobban megtetszik :)Egyébként a színt te választottad, vagy a fodrász javasolta a hajszíned alapján? Mennyi idő után kopott ki, azért 2 hónapot bír? Egyébként tervezed, hogy újra megcsináltasd, vagy annyit azért nem ér? A hajvéged töredezettsége ellen tudom neked ajánlani a Gliss Kur hajvégápolót, pici tubusban van, hajmosás után törülközőszáraz hajvégre kensz pár cseppet, nekem ez nagyon bevált, és sokáig elég egy tubus.
2013. jan. 11. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát talán valami ilyesmi volt: [link]

A hajam kb. mell alá ér, és úgy tíz-tizenvalahány centi az alján volt ilyen. Elképzelni lehet, hogy nehéz, de élőben jól néz ki. :)

A fodrásznak annyit mondtam, hogy valami vörösesben gondolkodtam, ő odaadta a mintákat, hogy válasszam ki, melyik tetszik, szóval végül is én választottam, de azért megkérdeztem, szerinte jó-e.

Hát, november elején csináltattam valamikor, és szerintem decemberre már megkopott. Nem tudom, ez most azért-e mert ez a szín jobban kopik, vagy mert a festék nem olyan tartós, fogalmam nincs, nem is értek hozzá igazán. De azért nem veszett el belőle teljesen, ha süt kicsit a nap, akkor szép vöröses színe és fénye van, a szobában eredetileg se látszott annyira élénken, mint kint, de most már bent szinte észre se venni, max. azt, hogy kicsit világosabb a hajam vége.

Köszi az ötletet, de van Kallos hajvégápolóm, meg Gliss Kur balzsam spray, amit nem kell kimosni. Csak az a baj, hogy néha-néha elfelejtem használni...


20/L

2013. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szép szín, nekem olyan rézszőkének tűnik, csodaszép kár, hogy hamar kikopik.Sötétszőke hajba ez tényleg szépen mutat :)
2013. jan. 11. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!