Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kik foglalkoznak a miteszerek...

Kik foglalkoznak a miteszerek eltávolításával? és KB mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 04:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Kozmetikus. Az ár függ attól, hogy kihez mész, és hogy mennyire miteszeres/ pattanásos a bőröd.

Arctisztítást kérj, abból tudni fogja, hogy mit szeretnél.

2009. aug. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sokat segitettél köszi:)
2009. aug. 28. 08:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Én tinikezelést kaptam az szinte ugyanaz...esetleg más szerekkel az 5500 Ft. volt ózonos kezeléssel együtt...


De a bőrgyógyász lehet hogy többet tud segíteni...

2009. aug. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudni kell, hogy ha a miteszek mindig újraképződnek. Kozemtikus foglalkozik miteszer eltávolítással, ezt hívják nagykezelésnek.

Mivel ha kinyomják a miteszereket kb hát...1 1,5 hónap után újraképződnek ezért kell(ene) [aki persze anyagilag megengetheti] rendszeresen legalább 2 havonta járni nagykezelésre, hogy szépen, tisztán és karban tudjuk tartani at arcunkat.

Az ár változó, minden kozmetikus más árban dolgozik.

Az én kozmetikusonál 3900 Ft-ba kerül egy nagykezelés, de ebbe minden ben van, arcmasszázs, a nyomkodás után nyugtató pakolások, into, azaz pórusösszehúzó kezelés.

Voltam egy másik kozmetikusnál, ő nála 3500 Ft-ba került egy nagykezelés, nála is volt masszázs, nyugtató pakolás, de a nagykezelés csak 1 óra volt, míg a másiknál 1,5 óra.

Szóval változó.

Attól is függ, ki milyen termékkel dolgozik, mennyire drágák a termékek stb...

Magadnak is nyomkodhatod az arcodat, vagyis a mitszereket, de NEM AJÁNLATOS!! mert egy idő után nagyon csúnya lehet az arcod, akár heges is, persz csak abban az esetben, ha nem gőzölöd ki az arcodat pl. ha ott vannak mitszerek és utánna nem teszel rá vmilyen nyugtató pakolást.

Ha magadbnak akarod, ajánlom, hogy előtte kend be krémmel, camillás gőzzel gőzöld kb. 15 percig, majd ruhával nyomd ki a miteszereket és utánna használj pórusösszehúzó tonikot és valamilyen nyugtató pakolást.

De én ezt szakemberre bíznám, magamnak még nem csináltam és nem is akarom.

Egyébként remélem nem haragszol meg, ha megkérdezem, hány éves vagy? a kérédséed miatt kérdezem, mert olyan kis "tudatlannak" tünsz ezen a téren :) már bocsika

2009. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát 18f vagyok:) sanos nem nagyon vagyok otthon ezen a téren
2009. aug. 29. 01:53
 6/7 A kérdező kommentje:
és köszi a segitséget
2009. aug. 29. 01:54
 7/7 anonim ***** válasza:

jah hát ha fiú vagy, akkor elhiszem, hogy ne vagy otthon az ilyen témában :)

Nincs mit!

2009. aug. 29. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!