Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy a fodrászok...

Miért van az, hogy a fodrászok nem értik meg azt, hogy "hagyd meg a hosszát"?

Figyelt kérdés

A hosszú, egyenes hajamat szerettem volna kicsit fokozatosabbra vágatni, a felső tincseket kicsit rövidebbre. Imádom/imádtam a hosszát a hajamnak, csak a formájával nem voltam megelégedve. Meg is kértem, a hosszát hagyja meg. Ehhez képest szinte vállig(!) érő lett a hátközépig érő hajam. Igazából ott még fel sem tűnt annyira, de mikor hazajöttem és kerestem hátul a hajam, a sírás kerülgetett. Iszonyú dühös vagyok, hogy ennyire nem lehet valamire odafigyelni, ha már valaki hajjal foglalkozik?!

Rendben, a haj megnő, de nem 2 nap alatt és bosszantó, hogy ahányszor belenézek a tükörbe, az én kedvem lesz baromira rossz, nem azé a szórakozott fodrászé.


2013. jan. 8. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy azért vágta le, mert annyira el volt töredezve a haj, hogy kénytelen volt jó nagy darabot levágni róla. Tudod a fodrászok aki szereti a munkáját nem szívesen végez silány munkát.
2013. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen, lehet hogy töredezett.

Én másképp vagyok, van egy tuti fodrász, mondtam neki, hogy csak a töredezettet vágja le, és amikor kijöttem nem volt töredezett hajszálam és még látszani se látszott, hogy vágott is volna valamennyit belőle.

2013. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a fodrász dolga eldönteni hogy mennyit vág, ha meg van szabva hogy ne vágjon. Enyémet is mindig elb@szták ezért vágom magamnak a hajam..
2013. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem se azt csinálta soha amire kértem, sőt volt olyan hogy meg se kérdezte mit szeretnék, csak mesélte az életét, meg hogy hogy utálja a családját...rohadtul nem érdekelt a családja, és megmosta megkérdezte, hogy a végéből ennyi mehet? aztán tovább mondta mondta.... és aztán megszárította, mondom ok...többet nem mentem...
2013. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, abszolút nem töredezett a hajam.

Azt hiszem, én is megtanulom magam vágni a hajamat. Még egyszer senki sem fogja gy elb..ni a hajamat.

2013. jan. 8. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:
en hiszek a kritika tanito erejeben. valahogy (ne bunkon) azert nem lenne rossz jelezni, ezzel o is fejlodik.
2013. jan. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!