Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó minőségű a Gliss Kur?

Jó minőségű a Gliss Kur?

Figyelt kérdés
nemrég vettem meg, és azt szeretném kérdezni, hogy tényleg megéri-e az árát, és mennyi idő után fog jelentkezni a hatása? közvetlen használat után?
2008. máj. 31. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én használtam régen gliss kurt, igaz h fényes lesz tőle a haj, de zsírosít is. De lehet h neked baválik majd.
2008. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bevált, az abszolút kedvenc a pumpás hajregeneráló- ettől tuti nem zsírosodik majd a hajad, a lemosható balzsam esetében azonban tényeg előfordulhat, hogy elnehezedik a haj és hamarabb zsírosodni kezd. A pumpás viszont annyira könnyű, hogy ilyen nem fordulhat elő.

Nekem már az első használat után selymesebb és csillogóbb lett a hajam, hosszű távon kevésbé töredezett, és látszott, hogy "él" :D

2008. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is Gliss Kurthasználok, már 7 éve, nekem is nagyon bevált! én is a kétkomponensű fújósat használom, meg a hajvégápolóját, azt a pici pumpásat.

Szóval szerintem megéri ezt használnod, de azért a hajvágást se felejtsd el! :)

2008. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én is nagyon szeretem. A samponom is olyan meg a hajpakolásom. Minden termék, amit eddig kipróbáltam az nagyon jó volt.
2008. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mármint a samponom meg a hajpakolásom Gliss Kuros.
2008. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a balzsam glisskur csak, mert ha a sampon is az lenne, nagyon zsíros lenne.

A balzsamból a rózsaszínt használom, nagyon jó az illata, és a hajam is selymes, meg puha.

De ha mondjuk tök göndör "drót" hajad van, nem lesz pusa selmyes attól sem :(

2008. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok. Nekem birkagöndör hajam van, és mióta Gills Kurt használok, azóta selymesebb és puhább a hajam.
2008. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Gliss kur tényleg megéri az árát!Én is imádom.. szeretem a pumpásakat, a rózsaszínt a narancssárgát, de biztos a többi is jó.Én is csak ajánlani tudom.. mondjuk azt, h zsírosít-e azt nemtudom mert nekem elég száraz hajam van, de van amikor este befújom már szinte tocsogósra a hajam és másnap tök jó selymes.. (:
2011. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!