Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A festéktől/töredezéstől...

A festéktől/töredezéstől lehet hullámos a haj?

Figyelt kérdés

(Igen, én tettem fel egy hasonló kérdést nemrég, de rosszul).Eddig egyenes hajam volt. Aztán elkezdtem festetni a hajamat, és most már, hogyha göndör hajra való göndörítőt rakok rá, tényleg erősen hullámos, felfrissíteni is fel tudom göndörítő spray-vel, és szépen megmarad (ergo nem csak éppen úgy szárad meg). Leginkább a felső réteg hullámos, és az elég töredezett volt, de azóta vágattam is belőle, és a balzsam, amit használok, nagyon szépen táplálja. Egyáltalán nem tűnik már vészesnek. A hullámaim pedig nem azok a szanaszét álló, göcsörtös, töredezett tincsekhez hasonlítanak. Az alsó viszont aztán tényleg baromi egészséges, de ott kevesebb a hullám.

A kérdésem az, hogy ez lehet a festéktől? Megváltozhatott tőle a szerkezete? Úgy hallottam, a festék inkább egyenesít. Vagy csak azért ilyen hullámos, mert töredezettebb? Esetleg lehet, hogy csak sima hormonális változás, vagy most cserélődött a hajam? A nagyszüleim között ketten is hullámos hajúak, és az öcsémnek göndör haja van.


A válaszokat köszi előre is!



2013. jan. 7. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is a töredezéstől behullámosodik a hajam.
2013. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, a festék szárít+hajszárító duplán roncsolja. Erősen hidratáld a tetejét.
2013. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindegy, milyen erősen hidratálom, attól is csak enyhülnek a hullámok. Viszont rendezettek, és szépek. Igazából, nekem tetszenek. o.o Ezért is érdeklődtem, a töredezéstől is lehet-e ilyen szépen hullámos a haj. Köszi a válaszokat!
2013. jan. 7. 18:32
 4/4 A kérdező kommentje:
A másik, hogy tényleg egészségesnek tűnik, úgy is, hogy nem fésülgettem, meg szárítottam be, puhák és simák a tincsek. Így is lehet, hogy csak a töredezéstől van?
2013. jan. 7. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!