Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az hogy azt olvastam...

Szisztöp kérdése:

Miért van az hogy azt olvastam hogy hajradír vagy leszivatás után max 6-os színmélységet lehet rákenni mert különben ha szőkébbet akkor visszasötétedik? én hajradír után 9.3-as szőkét szeretnék, de akkor azt ezek szerint nem szabad?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 16:11
 1/4 mmano88 ***** válasza:
A hajradír az a colour b4 vagy az valami más? :D
2013. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen szerintem az azt hiszem, kiszőkítő, mint a lorel effasor, vagy kallos szőkítőpor vagy ilyesemi amivel a sötét hajszínt szokták leszedni mielőtt szőkére festik.
2013. jan. 5. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, konkrétan melyik termékre gondolsz, így arról nem tudok nyilatkozni, de az tény, hogy a színleszedés után nem szabad túl sötéttel festeni, mert akkor fog besötétedni. (tehát legalább 6-ossal, és nem kevesebbel!)
2013. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azóta már megoldottad a dolgot, de ha mégsem: A Color B4 nem szőkítő, nincs benne se szőkítőpor, se ammónia. A kémiai folyamatot megfordítva leszedi, leradírozza a festéket a hajról. Ez nagyon kiszárítja a hajat és érzékennyé teszi a festésre (ez tapasztalat, az eredetileg zsíros hajam két hétig szállt utána). A doboz szerint a tartós festékkel minimum 2-3 hetet kell várni, de hajszínezőt rádobhatsz korábban is.
2013. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!