Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek egy 13 éves...

Szerintetek egy 13 éves lánynak kéne borotválkoznia?

Figyelt kérdés

Mármint lábát, hónalját, nemi szervét???

Szerintetek mi az amit kéne, mi az amit nem??

( én mindet borotválom...)



2013. jan. 4. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
a nemi szerv az még biztos korai
2013. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ujjatlan felsőket szoktál hordani akkor a hónaljat már nem ártana főleg ha erősen szőrösödik. Ha már jön a rövidgatyás, szoknyás idő akkor a lábat sem ártana. A nemiszerv még korai azt lehetőleg ne borotvált mindig mert ott állítólag erősebb is a szőrzet meg borotválás után csak jobban erősödik és viszketni fog majd, és ameddig nem muszáj addig felesleges.
2013. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nemi szerv még ráér. Max ha mész fürdőbe és kilátszik. Viszont én nem javasolnám a borotvát. Inkább gyanta vagy epilátor.
2013. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2013. jan. 4. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Nemiszerven kívül a többi belefér már.
2013. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a bikinivonalat szoktam, mert undorító ha a szőrök kikandikálnak. meg néha kicsit kissebbre vágom hogy ne legyen esőerdő feeling:D 13/L
2013. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Egyaltalan nem gaz ha borotvalod...

Nemi szerv korul meg nem korai...en 12eves korom ota borotvalom, nagyon idegesito amikor meg jon es tiszta veres a szor es raadasul.(bocs ha undi volt.)

szerintem nem kortol fugg hanem kozerzettol, ha valaki ugy szereti h lent oserdo van akkor haggya ugy ><

14/L

2013. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kedves 14 éves,mielőtt tanácsokat osztogatsz esetleg tanulj meg rendesen írni
2013. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8as vàlaszoló, már nem azért, hogy okoskodjak , de az a 14 éves egyáltalán nem írt hibásan, csak nem használt ékezetet... ( biztos telóról írt)
2013. jan. 4. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!