Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az AVON-os...

Mi a véleményetek az AVON-os hajvégápoló szérumról?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jó és mindenképpen érdemes venni :)

sokféle "csodaszert" árulnak manapság, és én már sokat kipróbáltam, hajtöredezés ellen, de ez az egy mi tényleg bevált.

kicsit drága, de nem kell belőle sok, szóval megéri.

én úgy szoktam, hogy hajvasalás után a hajvégekre kenek, de arra figyelj, hogy utána már ne vasald, mert beleég :S

2009. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a fodrászom ajánlotta a Rossman-os "Szilikonos hajvégápoló szérum"-ot. Mindössze 1000 ft, és kb. fél évig elég, mert csak egy kicsi kell belőle. Nálam nagyon bevált, annyira puha és selymes tőle a hajam mint még soha. A barátom már hülyének néz, hogy mindig a hajamat simogatom... :D
2009. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, bocsánat, most látom, hogy nem is a kérdésre válaszoltam. Ezer bocsánat!! :)

Szóval az Avon-ost én még nem próbáltam.

2009. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt egy üveggel és tényleg nagyon jó. sztem veszek még egyel :D
2009. aug. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem a gliss kur valt be!!
2009. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak ajánlani tudom, mint a többi AVON-os terméket is!
2009. nov. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó érdemes venni nekem 2 csepp is elég a két kezem között szét dörzsölöm és úgy maszirozom a hajamba.Igaz nekem kleopátra hajam van.Illata is isteni.
2011. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!