Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell használni a görgőfej...

Hogy kell használni a görgőfejes gyantát?

Figyelt kérdés
vettem x-epli görgőjeses gyantát és van hozzá 5bd lehúzócsík és 100ml gyanta öö.. tudom hogy van hozzá használati utasítás de nem értem és azt sem hogy mért csak 5db csík van hozzá mikor a gayna sokkal nagyon mennyiségben ? vagy mit hogy kell csinálni ? kérlek segítsen akinek van tapasztalata!
2008. máj. 30. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Felkell melegítened a gyantát. Vagy bedobod a mikróba, vagy a gáztűzhelyen bele teszed vmibe és úgy. Bár, a legjobb megoldás, ha veszel hozzá gyantamelegítő készüléket, az ilyen 5-6 ezer. Ebben 20-30 perc alatt lesz jó a gyanta. A szőr növekedésével megegyező irányban felviszed a gyantát, a lehúzócsíkot a szőr növekedésével ellenkező irányban téped le. Nekem lábon a legkellemetlenebb. Hason nem igazán érezni, még a hónalj ami picit gáz. Az 5 db lehúzócsíkot csak úgy adták, neked még venned kell hozzá. Én 50 db-os csíkot szoktam venni.
2008. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem köszike :)
2008. máj. 30. 20:22
 3/3 anonim válasza:
Egy csíkkal egy lábszárat végiggyantázhatsz! Többször visszaragaszthatod!
2008. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!