Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoliba jarok, de nem hasznalo...

Szoliba jarok, de nem hasznalok semmilyen kremet elotte, hogy lebarnuljak. Akkor is barna leszek nem? Es ha onbarnitot hasznalnak, foltos lennek, ha szolizok mellette?

Figyelt kérdés
2008. máj. 30. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos krémet használni szoli előtt. Ne használj önbarnítót is a szoli mellett, mert akkor csúnya lesz a bőröd. Meg lehet, hogy csak önmagában a barnítótól foltos lennél. Maradj egy kicsit tovább a szoliban, vagy menj egy-kétszer pluszban még, ha nincs a szolinak eredménye.
2008. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Én a szoli mellett használok olyan testápolót is, amiben önbarnító van, csak a hatásfokozás kedvéért:)

Én egyáltalán nem vagyok foltos tőle, az sima önbarnító viszont tényleg gázosabb:)

2008. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a önbarnítós testápolótól is foltos leszek :S

Drogériákban lehet kapni szolizós krémeket/zseléket, amit szoli elött kell használni, és amelett, hogy segít a barnulásban, a böröd sem szárad úgy ki szoli után.

2008. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ajanlom a szolikremet! az jo, es kevesebb az esely,hogy foltos legyel
2008. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!