Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezüst színű hajfestéket...

Ezüst színű hajfestéket szeretnék, de sajnos csak ilyen "noname" márkájúakat találok. (? )

Figyelt kérdés

Mindenféle ezüstszőke, jégszőke árnyalat nem érdekel, egyedül ez. Fodrászkellékesben ajánlgattak minden ezüstös szőkés árnyalatokat, de nekem KIZÁRÓLAG ilyesmi kellene.


Itt a link, szóval ilyesmi kellene, de komolyabb márka: ez pár mosás után sajna kikopik...


[link]



Előre is köszi a segítséget



2013. jan. 2. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:

A fodrászkellékesben ajánlott festékek miért nem jók? Mármint mindegyiknek van ezüst színű hajfestéke.. Kimondottan ezüst, mert nemrég csekkoltam (alfaparf, wellaton, de még a kallosnak is..)

A joannával nem az a legnagyobb gond, hogy kikopik, hanem hogy semmi köze nincs a festéknek a képen levő színhez.

2013. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyen szürke van Alfaparfból is: [link]

Vagy vehetsz ezüst mixtont (pl Kallos) és az is ilyen lesz, csak sötétebb.

De az ilyen színek sosem tartósak, mert ez nem egy természetes árnyalat.

2013. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A tartósság nem attól függ hogy milyen árnyalatú a szín, hanem hogy milyenek a festékben levő pigmentek, mennyi a peroxid tartalma és mennyire tudja befogadni a haj a színt.

Ezesetben az alap hajszíntől függően kell eltávolítani az eredeti hajszínt(vagy ha festett hajszín akkor azt), rendesen kivilágosítani , majd a kivilágosítás eredményégétől függően kikeveri az új hajszínt 6%-os(1-3 árnyalat világosítás) vagy 9%-es(3-4 árny. vil.) oxival.

Attól függően ahogy milyen lett a leszívott haj színe, és másodlagos színe , (mondjuk sárga +arany fény) korrektor színt is kell keverni a hajfestékhez megintcsak elért szín és kívánt szín különbsége alapján 10-30% arányban.

2013. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: félreértettél, fodrászkellékesben (már ahol voltam, és nem egyet megjártam...) még csak nem is hallottak ilyen színű hajfestékről. A platinaszőkétől kezdve mindenféle szőkés árnyalatot ajánlottak, mutatták a színpalettát is, de én egyiket se láttam ilyennek. Lehet, én vagyok túl nagyigényű.(?)
2013. jan. 3. 09:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Vittél képet hogy megmutasd milyen kell? Mert elmondás alapján ezt nem nagyon tudják, vagyis kevesen gondolják, hogy bárki is ilyen full szürkére akarja a haját festeni.

Nekem egyszer sikerült ilyenre, de az csak véletlen baleset volt, szőkítem a hajam szőkítőporral, kicsit sárgás lett így hajmosáskor sokáig rajta hagytam a Kallos ezüst samponját... a végeredmény ilyen szürke haj lett. Hát én nem örültem neki.

2013. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
cosplay?
2013. jan. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Drogériában is találsz!

Pont ma nézelődtem a dm-be a tincs katalógusokba, és volt több fajtának is, több árnyalatban is... bocs hogy nem emlékszem melyik márkáknak, de több katalógusban is láttam a szürke tincsmintákat.

2013. jan. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!