Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudok olyan igazán piros...

Hogy tudok olyan igazán piros hajat összehozni?

Figyelt kérdés

festett szőke voltam, arra tettem pár vörös színezőt. Ajánlották itt páran a piros melír port. Megvettem jó pénzért fodrászkellékesben, rátettem, eléggé rózsaszínes lett. Aztán befestettem palette delux-szal, egy erősebb pirosassal (most nem találom), de nagyon kopott, a vége megint rózsaszín...


a festés után ilyen volt:

[link]


és most ilyen (ennél fakóbb, a kép nem adja vissza teljesen):

[link]


Ilyet szeretnék:

[link]

[link]


Milyen festéket/színezőt vegyek?


2013. jan. 2. 01:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Venita színező.

Nekem most a "narancssárga" venitával van, de ez is teljesen piros szerintem, talán egy nagyon pici narancsos beütése van. Piros venitát egyszer használtam, na viszont az tényleg igazi élénk piros, és még olcsó is. Viszont kopik, de ha már be van festve a hajad, tuti nem lesz feltűnő.

Én törölközőszáraz hajra szoktam rárakni ha igazán élénk színt akarok, ha nincs időm ilyesmire akkor csak belenyomom egy kis vízbe a mosdókagylóba, elkeverem, és beáztatom vele a hajam.

2013. jan. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a szőke nagyon hamar ledobja ezeket a színezőket festékeket..pár mosás és vége..főleg ha kiteszed még a hajvasalónak,melegnek,roncsolódik a hajvég,megtörik,mikor befested bele megy a szín,de a hajvég nem záródik le,mert sérült és igy ki is dobódik..vágasd le a roncsolt részeket,de az sem garancia,ilyen szinezőknél 3 hajmosás után ujra kell színezni...elég drága dolog..
2013. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

de már nem szőke volt, hanem ezzel a melírporral volt "festve", szóval az alapszíne is pirosas-rózsasínes!


ez a venita mennyibe kerül és hol lehet kapni? milyen gyakran kell újrakenni vele? köszi!

2013. jan. 2. 11:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Fodrászkellékesben kérdezősködj, valahol biztos lehet a közeledben is.

Elég olcsó, 900-1000 forint egy flakon, nekem az még ha sokat használok is két színezésre elég, mivel hab állagú.

2013. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem szőke az alapszínem szóval elég gyakran kell... Ez sok mindentől függ, ki kell tapasztalni hogy a te hajad mikor dobja le.
2013. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
vettem most kallos festéket, meg ahhoz való ilyen színerősítőt/élénkítőt, azt mondták, hogy attól piros lesz :) ez, +2 oxi került 1500ftba
2013. jan. 2. 14:54
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
ne csodálkozz ha gombásodást kapsz....a kallostól... csak ennyit ér neked,a fej éke,a haj???pf....
2013. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: szemrákot kaptam amíg elolvastam a válaszod.
2013. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mi bajom lenne a kallostól? én szeretem...!!
2013. jan. 2. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!