Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az baj ha, "szárazon" borotvál...

Az baj ha, "szárazon" borotválkozok?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és eldobhatós ilyen 5 darabos párszáz forintos borotvát használok. De sose vizezem meg szappanozom be magam hanem csak szárazon. (hónalj, láb, intim részek). Nem erősödik a szőröm, nem is pattog ki, ettől függetlenül baj ha én nem használok hozzá vizet meg semmit?
2009. aug. 25. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha neked nem fáj.... de okosabb lenne legalább vízzel. később erősebb lesz. de ha nem akarod akár gyantázhatsz is
2009. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nahát, ez érdekes, hogy neked így nem lesz semmi bajod, már hogy nem is pattog ki meg semmi.

hát szerintem nem,lesz bajod, de én nem tudnám megcsinálni szárazon, mert kipattogna nagyon.meg vizesen szappanosan könnyebb is.megpuhulnak a szálak, meg jobban csúszik :)

22l

2009. aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyszer próbáltam szárazon és csupa vér volt a lábam szóval nekem nem jött be, de ha neked nem lesz semmi bajod akkor csinálhatod úgy is:)
2009. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!