Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlatok pattanásos bőrre?

Mit ajánlatok pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és enyhén pattanásos a bőröm de egyáltalán nem zsíros... Nem tudom kiállni hogy ne vakarjam ki és a pattanás helye ott marad, Tudtok valamit ajánlani erre??

Köszönöm :)



2012. dec. 30. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Nem viccből írom, de popsikrém.

Ugye a pattanás is csak egy gyulladás, és ezek gyulladáscsökkentő krémek. Kend be az egész arcod, hagyd rajta éjjelre, reggel radírozd le. Gyönyörű lesz tőle a bőr. Én évek óta ezt csinálom.:)

2012. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%
Menj el kozmetikushoz,az otthoni kenegetés semmit nem ér.Ő tud neked tanácsot adni.
2012. dec. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%

Popsikrém?? Zsíros bőrre zsíros krém??? Elég nagy butaság...

Én most azt hallottam, hogy az iszap pakolás nagyon jó...Én speciel herbáriában vettem iszapos szappant...Eddig egész jó...Nem éppen illatos, de ha lemosod nem érződik...

2012. dec. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, kepzeld kedvesem hatasos, mindenki azt kerdezi, hogy mit cdinalok amiert ilyen gyonyoru a borom:)

Ja, es a pattanas meg mindig gyulladas, ezek pedig meg mindig gyulllafadcsokkento kremek;D De felolem maradj ronda te ostoba. Ha nem tudsz valamit maradj csondben, mert csak nevetseges leszel:) puszi rondasag

2012. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!