Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak is nagyon látszanak az...

Másnak is nagyon látszanak az erei?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok és nagyon kilátszanak az ereim, főleg a kezemen és a karomon. Ez normális?

[link]


Fehér bőrű/vékony bőrű lányok, nektek is nagyon látszanak az ereitek?


20/L



2012. dec. 29. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem erőltetted meg nagyon a kezeidet? nekem akkor szokott "kijönni" amikor keményebb fizikai munkát végzek.
2012. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem a színe miatt átlátszik egy-két nagyobb ér, de nem állnak ki így.


Erre ahogy ránézek már szinte fáj a kézfejem o.o

2012. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Pretty_Fighter ***** válasza:
Nekem a kézfejem nem,de az alkaromon általában igen.
2012. dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Nem erőltettem meg, legalábbis szerintem nem. Igazából mindíg ilyen volt... sajnos, de mostanában kezdett "zavarni". Nyáron meg még rosszabb volt :(( :S


Esetleg aki még hasonló cipőben jár, tudna mutattni képet a kezéről vagy a karjáról? Kíváncsi vagyok, hogy az én estem tényleg ennyire "durva" lenne-e.


Illetve még azt szeretném megkérdezni, hogy ezen javítani lehet-e vagy sem, gondolok itt valami csoda-krémre, vagy valami házipraktikára.

2012. dec. 29. 19:19
 5/11 anonim válasza:
Nekem is hasonlóan látszódnak az erek a kezemen, én valószínűleg örököltem, nem épp a legszebb, de ez van :)
2012. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
És sajnos nem tudsz rajta javítani, fogadd el magad így.
2012. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogyan és mikor kaptad le a kezemet? 95%-ban az én bal kézfejem is így néz ki, amikor kidagadnak az ereim. De általában súlyzózás közben, tehát ha terhelem. (Ilyenkor alkaron is nagyon látszanak.)

Szintén fehér, vékony bőrű vagyok.


21/F

2012. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem pont ugyanilyen a kézfejem, de nem zavar. Ezen nem lehet változtatni, el kell fogadni. Egyébként ez legyen a legnagyobb problémád:)
2012. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#22:43: Nekem terheletlenül sima állapotban ilyen :S


Az alkarom is nagygon feltünőek az erek... na meg a könyökhajlatomnál rettenetesen.


Lehet, hogy tényleg az öröklött hajlam is közrejátszik...

Csak furcsa, mert pl a barátnőim karján nem láthatók ennyire az erek.

2012. dec. 29. 22:58
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem rögtön az jutott eszembe, hogy Angelina Jolienak is ugyanilyen kezei vannak:


[link]

2013. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!