Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ahogy egyre hosszabb a hajam...

Ahogy egyre hosszabb a hajam egyre jobban begabajodik reggelre. Ti hogyan előzitek ezt meg?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy , reggel vár a fésűm ... :) Útálok fésülködniiiii ! :D
2012. dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem derékig ér, de nem szokott begabalyodni a hajam este, szóval megelőzni sem kell.
2012. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem köldökömig ér a hajam, de nekem sem szokott begabalyodni. Próbáld ki, hogy este laza copfba kötöd vagy fonatot készítesz.
2012. dec. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig befonom éjjelre, így nem lesz kócos. Néha olyat is szoktam, hogy mosás után egyáltalán nem fésülöm ki, úgy lefekszek félig vizes hajjal, és csak reggel fésülöm ki. Ilyenkor se szokott olyan vészes lenni, 1 perc alatt megvan, pedig nagyon dús, fenék alá érő hajam van, ráadásul göndör is. Ajánlom ezt a fajta hajkefét, drága, de eszméletlen jó: [link]
2012. dec. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!