Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni hegekkel hova...

Pattanás utáni hegekkel hova menjek? Bőrgyógyász vagy kozmetikus?

Figyelt kérdés

A hegek közt van egy-két mélyebb is, de sok van az arcom két oldalán.Ezzel a problémával a kozmetikust keressem fel vagy a bőrgyógyászt? Vagy ha tudtok egyéb hatékony módszert, akkor azt is megköszönném.

Ha szoliba mennék, az javítana rajta szerintetek?


2012. dec. 26. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikust, vannak halványító kezelések. De majd idővel úgy is eltűnik.
2012. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igazából kinek mi.Ha tudsz egy jó bőrgyógyászt,érdemes megkeresned,bár ők előbb húznak le mint a kozmetikusok ha jól hallottam.A kozmetikusoknál sokféle kezelés van ezeknek a halványítására,nekem sok ismerősöm járt már emiatt és mindnek szép lett a végeredménye.Meg talán olcsóbb is...bár ez is függ sokmindentől
2012. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is iylen problémám volt, egy jó kozmetikus helyre tudja rakni a bőrödet, de ahhoz IDŐ kell. Ha érdekel én meg tudom adni az enyém elérhetőségeit, ő nagyon jó szakember és szépen dolgozik. Bp.:)
2012. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld.

Utolsó: Köszi, nem kell, sajnos távol lakom Pesttől.

2012. dec. 27. 15:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!