Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek közül melyik a legjobb...

Ezek közül melyik a legjobb hajsütővas számomra?

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit hosszabb a derekamnál a hajam, vastag és dús. Az eladó aztmondta erre a kúpvas lenne a legjobb, mert az való ilyen hosszú hajra. De a "csíptetőset" nem könnyebb használni? A kúpvasnál nekem kell fognom a tincsem végét és rátekerni, nem ég meg a kezem? :D


2012. dec. 23. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most karácsonyra fogok ilyen Remington kúpvasat kapni, már egyszer ki is próbáltam, hogy működik-e (hogy vissza kell-e vinni), és nagyon tetszik. Egyszer fodrász sütötte azzal a hajam, hát szerintem sokkal szebb lett, mint a csíptetőssel. És sokkal tartósabb is, ami nálam nagy szó. A hajam kicsivel mell alá ér egyébként. A kezed pedig nem ég meg, mivel van hozzá egy kesztyű, pont ezért. :)

Amúgy a csíptetőset én azért sem szeretem, mert a tetejét az már nagyon nem fogja meg, meg a végét néha összegyűröm vele, ahogy rátekerem a hajam. A kúpvasnál nem a végét kezded tekerni, hanem a tetejéről kezdve tekered fel rá.


20/L

2012. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először próbáld ki, hogy egyáltalán be lehet-e sütni a hajad, van akinek, például nekem még fodrász sem tudja megcsinálni.
2012. dec. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!