Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vitanol C vagy Bánfi hajszesz?...

Vitanol C vagy Bánfi hajszesz? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
És mennyibe kerülnek?
2009. aug. 24. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Én mindkettőt használom kb 1-1,5 hónapja, és szebb a hajam, meg nőtt is:)
2009. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

előző vok

a bánfit én olyan 800-900 körül vettem, a vitanol c pedig 500 ft körül van.

2009. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Bánfit 3 hónapig használtam. A pénzem vitte, semmi másra nem volt jó :( A vitanolt meg 1 hónapja és imádom :) látványosan javult/nőtt tőle a hajam :)
2009. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hol vettétek a Vitanol C-t? Pesten ha tud valaki "lelőhelyet", írja már meg légyszi:)
2009. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dm, Rossmann mindkettőből vettem már.
2009. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

igen és lehet a gyógyszertárban is.

amúgy én is a vitanol c re szavazok

2009. szept. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én most vettem De Miclén Regenert, és arra lennék kíváncsi, hogy 1 hét után mennyit nő a haj tőle, és egy hónap után? (számot mondjatok légyszi ^^) :)
2009. okt. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nálam úgy volt, hogy a hajam valami miatt amit sajnos senki nem tudott nem nőtt. Úgy képzeld el, hogy évekig egy centit sem. Az orvosok bőr-hajgyógyászok semmit nem tudtak csinálni és megvettem a Vitanol-t és elkezdett nőni. Tehát számot így mondani nem tudok mert még most sem sokat szerintem max. 1 cm nő havonta, de az én esetem más :) ha neked nem volt ilyen problémád biztos többet nő majd, mint havi 1 cm :)
2009. okt. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!