Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek melyik szőke hajfesték...

Nektek melyik szőke hajfesték vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
Otthon festem a hajam, sima szőke festékkel, nem szőkítővel, mert az én világos hajamnak ez is elég, de mióta a kedvenc festékemet már nem lehet kapni nem találtam meg a tökéleteset. A töve mindig sötétebb és vörösesebb lesz, mint a hajam többi része. Nektek melyik vált be?
2012. dec. 22. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
én bekombinálom. Hamvas szőke a hajam színe. Előbb kiszőkítem a Palette Pernanet Naturals 100 as skandinávszőkéjével,aztán a Plette salon colors 10-2 es fehér hamvasszőkéjével átfestem. a skandiszőkétől fullba sárga leszek,ezért kell a másik, de nagyon jól leszívja a töveimet. A salon colorsnak meg isteni színe van.Sajnos az vörösre szívta le a lenövésem magába.:/ :)
2012. dec. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csakis Kallos Glow vagy KJMN festékeket használok, ezek jók, vagy a Lisap. A drogériás festékektől az én hajam is vöröses lesz csak...
2012. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!