Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szoláriumban felveszem a...

Ha szoláriumban felveszem a védőszemüveget, ott marad a nyoma?

Figyelt kérdés
Még sosem vettem fel szoliban az elvileg kötelező védőszemüveget, most viszont szaruhártya gyulladásom van és nem merek csak úgy befeküdni. Félek, hogy úgy barnulok le vele, hogy ott marad a nyoma. Valakinek tapasztalat?

2012. dec. 21. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha csak max 12 percet vagy szoliban bent akkor nem hiszem hogy meglátszik
2012. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem már volt úgy h megmaradt. De sztem azért mert nem csak egyszer használtam.
2012. dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem nem szokott ott maradni, mondjuk nem szolizom amgam agyon. Viszont a kolleganőm igen és neki sem látszik.
2012. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én minden alakalommal használom a szemüveget és nem látszik. :) Használd bátran!
2012. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!