Fekete hajszín (? )

Figyelt kérdés
főleg azok válaszát várom,akik hasonló cipőben járnak/tak...szóval mogyoró barna hajamat szeretném feketére befestetni...nektek mennyi idő után kelett kezeltetni a lenövést? fekete hanjál nagyon látszik a sötét/mogyoróbarna lenövés?

2012. dec. 20. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon látszik és még öregített is a fekete haj... :/
2012. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen látszik és eléggé igénytelen hatást kelt, főleg ha nem minőségi fekete festéket veszel és van a hajadnak egy szürke árnyalata. én 3-4 hetenként festettem az általam tapasztalt legjobb hajfestékkel is. 2,5 év után kezdtem egy hónapja csokibarnára festeni és sokkal jobb már most ! Pedig a hajam nagyrésze még fekete, viszont rövid hajam van. Már van egy olyan 4-5 cm lenőve ami csokibarnás.Nagyon sötét, úgyhogy nem igazán látszik a lenövés sem főleg beltérben. De ha napra megyek akkor meg szeretem nézni, hogy barnulok lassan és nem is néz ki igénytelenül. Nem tudom miért, míg ében fekete voltam és nőtt le a hajam utáltam, hogy hogy néz ki, de most hogy csokibarna a töve így szeretem.
2012. dec. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek.. igazából attól is tartok,hogy tönkre teszi a hajamat...most lágy tapintású,selmyes,és nem szeretném tönkrevágni..azthiszem még alszok rá egyet...
2012. dec. 20. 16:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy annyira "belebolondulva" akkor szerintem hagyd. :) Sokan megbánják. Én személyszerint nem bántam meg, most sem bánom lassan növöget és annyi.

üdv. utolsó voltam

2012. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jól gondold meg,mert szinte lehetetlen megszabadulni tőle. Nekem másfél évbe telt míg újra világosbarna lett a hajam,károsodás nélkül. Szerettem a fekete hajam,jól is állt,de egy idő után könnyű megunni! :)

Amúgy gondom nem volt vele, nem károsította jobban,mint más festék, és nem kellett gyakran festenem,elég volt 2havonta,bár nekem alapszínem középbarna.

Ha lenne még bármilyen kérdésed szívesen válaszolok!:)

2012. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem az eredeti hajam nagyon sötétbarna, befestettem feketére és 1 hét után már nőt és kopott le, a lenövés meg világos barnának vagy inkább sötét szőkének látszott. :|
2013. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én hajam tapintása ugyanolyan "lágy" maradt és "selymes", legalábbis a dauermentes része, a tiéd gondolom nem esett át ilyesmin. Annyi a titok, hogy nem szabad sajnálni a pénzt minőségi festékre. Egyébként én elsőként egy sötétbarna és egy fekete festék kotyvalékát kentem a hajamra, így nem szürkévé kopott, hanem sötétbarnává, úgyhogy ajánlom ezt a módszert. Kéthavonta nem árt tenni egy kis utómunkálatot a lenövés ellen, de amúgy semmi gáz nincs vele. Az emberek túl tudják lihegni ezt a festék-témát.
2013. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!