Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik az a pattanástalanító...

Melyik az a pattanástalanító termékcsalád ami tényleg hatásos?

Figyelt kérdés

nem szeretnék ilyen olcsó vackokkal szórakozni már, többet ér a bőröm

amiket használtam/próbáltam és nem jöttek be: avon-clearskin


amikről nemtudom eldönteni hogy tényleg hatásosak, vagy csak reklám: garnier, clean&clear, neutrogena

ezekről kérnék véleményt, és más márkákról ami nektek bevált.


száraz a bőröm , de sajnos mellé pattanásos is


2012. dec. 17. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:

fentiek egyike sem, mert ezek szárítanak, a száraz bőr meg érzékeny lesz és csak még inkább pattanásos.


Nekem ami használt: Himalaya uborkás szappan reggel-este, utána Alverde rózsás tonik, Alverde iszapos arckrém reggel. Heti 2* barackos Himalaya radír, heti 1* Himalaya neem maszk, este Himalaya krém vékonyan.

Ha csak a szappant megveszed, ami 300 Ft, már látványos lesz a javulás. És NE szárítsd ki a bőrödet.

2012. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem semmilyen drogériás sem használt. A bőrgyógyász írt egy éjjeli gélt, és napok alatt jelentős volt a javulás. Persze emellett még használok drogériás cuccokat, de csak mert tisztítani, krémezni, stb. kell az arcom, a pattanások ellen nem használnak, sőt... Az Avon Clearskin szerintem borzalmas, a Clean&Cleart sem szeretem (pl. a zöld arcradírt 2x használtam és tele lett az arcom orbitális gyulladt pattanásokkal). A L'Oreal a legjobb szerintem, de a Garnier arclemosói sem rosszak. A Neutrogena annyira nem jött be. Amit nagyon szeretek, az a Synergen 5in1 arclemosó, szerintem nagyon jó és viszonylag olcsó is, Rossmannban lehet kapni, asszem 750-800 Ft. [link]

Nem szárítja agyon a bőrt, de jól tisztít, kicsit radíros hatása is van, de minden nap lehet használni.

2012. dec. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a hosszútávon is hatásos és legkevésbé mérgező, ha elmész bőrgyógyászhoz és azt a terméket használod, amit ő receptre ír ki neked. Próbálkozhatsz bármilyen drogériás "cuccal", nem lesz hosszútávú eredménye.
2012. dec. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Clean&Cleart ne használj..nem ér semmit :D
2012. dec. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én régebben az Alverde termékekből használtam párat, a tisztító tonik a kedvencem azóta is. Viszont körülbelül egy éve rátaláltam a Pompom termékekre. Most használok arctisztító szappant és hozzá hidratáló arczselét. Teljesen természetes hozzávalókból vannak és csak szebb lesz tőle a bőröd. Szerintem érdemes kipróbálnod én nagyon tudom ajánlani. :)
2021. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!