Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném megnövelni a hajam,...

Szeretném megnövelni a hajam, de amig nő végig üljek ilyen lenőtt frizurával? Ha vágatok belőle akkor hiába növelem.

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
mi az hogy megnövelni? megnöveszteni? A festék nőne le vagy mire gondolsz?
2012. dec. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy nem szereted félhosszún? Pedig másképp nem megy.
2012. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az, hogy vágatsz belőle, az karbantartás. ezt is bele kell számoli a hajnövés idejébe, tovább tart nyilván, mintha hagynád szabadjára, de ha hosszabb hajat akarsz, attól még nyilván nem kell úgy kinézni, mint egy ősember. általában csak megigazítják, ha a lelkükre kötöd, hogy ne vágjanak sokat, de muszáj, mert különben ápolatlan kinézeted, loncsos hajad lesz.
2012. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az eredeti színét szeretnéd, és azért növeszted le, akkor a végét, ami más színű, fesd be hasonlóra, mint az eredeti. Egy festéstől nem fog nagyon tönkremenni, és ugyanolyan sem lesz, mint az eredeti, de sokkal másabb látvány lesz, hidd el. Nekem úgy volt, hogy az eredeti hajam sötétbarna, de aranybarnára volt festve. Az aranybarna részből még volt vagy 10 cm a végén, de már vagy 10 cm le volt nőve, és a végét befestettem sötétbarnára, kicsit más lett mint az eredeti, de nem ütött el annyira mint a világos.
2013. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem festett, a formájáról van szó
2013. jan. 5. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi, a 'lenőtt' szó miatt festékre gondoltam. :D
2013. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!