Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olcsó, de jó testápoló?

Olcsó, de jó testápoló?

Figyelt kérdés
Nagyon száraz a bőröm az egész testemen.Tudtok valami(t) /testápoló,vagy bármi csodaszer,ami használ/. Egyébként nem száraz a bőröm (anyunak,meg a család többi nőtagjának igen),úgy egy hete kezdett el száradni,és ma már szörnyű. Húzódik,viszket,hámlik,stb. Mindemellett az arcbőröm sincs rendben.Napközben zsíros,este,megmosás után(sima csapvíz,semmi más)az is kiszárad. A tonikot,ami szárítani szokta (Fabulon Tini Tonik)nem használom,pedig rám férne,mert eléggé pattis/miteszeres is vagyok.

2012. dec. 14. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
az arcodra hidratáló krém kell. A tini tonik szárt mint a fene. Ne használd. Eleve egy nagy rakás sz.r. Tonikkal tisztísd de rendessel ne ilyen alkohol tartalmuval. pl a teafa olajos termékek jók rá. de mindenképp hidtaráld mellette. A tonikkal nappal is törörld át többbször az arcod ha zsíros. szedj cinket az sokat javít a pattanásokon. (kozmetikus vagyok)
2012. dec. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor a klasszikus, zsíros Nívea krémet szoktam használni. (nekem is csak télen vannak ilyen problémáim)


[link]


De lehet, hogy most kipróbálom azt, amit az előző válaszoló javasolt.Köszi a tippet!

2012. dec. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is az Isana E-vitaminos testápolót ajánlom! :)

Nálam kenterbe veri a baba, garnier, dove és egyéb drágább termékeket. Nagyon jól hidratál, kellemes az illata, az extra száraz bőrömet rendszeres használat mellett gyönyörűen rendbe tartja. Egyetlen negatívuma, hogy amikor kinyomom a kezembe, elég híg, viszont, amikor el akarom oszlatni a bőrömet, sűrűnek tűnik és nehéz elkenni. Ezt meg kell szokni, egyébként nagyon jó kis termék.

17/L

2012. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!